Zwroty i reklamacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY / ZWROT

Zwrot produktu
Chcąc zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym przesyłając wypełniony formularz zwrotu dostępny TUTAJ.
Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz ze zwracanym produktem oraz dokumentem sprzedaży (paragon) na adres:
SYLVIA DARA Sylwia Dyda
ul. Kobierzyńska 63/13
30-363 Kraków

Skan formularza, wraz z informacją o zwrocie prosimy przesłać mailem na adres e-mail: kontakt@sylviadara.com

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być czysty, kompletny, zapakowany w oryginalne opakowanie. Powinien posiadać oryginalne metki i zawieszki do metek.

Produkt należy odesłać w oryginalnym opakowaniu. Zamówienie prosimy odesłać do nas niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym poinformowałaś/eś nas o odstąpieniu od umowy. Termin uważa się za dochowany, jeśli towar zostanie wysłany przed upływem 14 dni. Koszt zwrotu zamówienia ponosi kupujący.

Zwrot należności za produkt nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu. Należność zwracana jest włącznie z kosztami dostawy (z wyjątkiem kosztów dodatkowych, które ewentualnie wynikną w związku z wyborem przez klienta innego sposobu dostawy niż najtańszy zwykły oferowany przez nas sposób dostawy). Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 kalendarzowych dni od dnia, w którym kupujący wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez kupującego
weszła w posiadanie rzeczy.

REKLAMACJA

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak po otrzymaniu produktu stwierdzą Państwo, że nie jest on zgodny z zamówieniem: nie zgadza się rodzaj produktu, rozmiar lub zawiera wady techniczne, wtedy prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia sposobu rozpatrzenia reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. (formularz reklamacji)

Produkty w Sklepie są szczegółowo opisane. Jako Klient masz dostęp do informacji na temat tkanin i włóczek z których są wykonane ( ich składu, wymiaru, sposobów pielęgnacji). Sposób pielęgnacji jakiego wymaga dana tkanina, włóczka, z której wykonana jest odzież pokazana jest w postaci symboli na metce wewnątrz produktu. Dodatkowe informacje zawarte są w opisie przy konkretnych produktach na stronie www.sylviadara.com. Wraz ze swetrami zapakowana jest osobna informacja o sposobie czyszczenia, pielęgnacji i suszenia produktu. Prosimy o zapoznanie się nimi. Pielęgnacja odzieży niezgodna z instrukcją, skutkująca jej zniszczeniem może być podstawą do nieuznania reklamacji.