O marce

Od dziecka uwielbiałam rysować ubrania, dobierać do nich kolory i wymyślać tkaniny. Fascynowały mnie też guziki i to jak potrafią podkreślić piękno ubioru. Kiedy rok temu życie skierowało mnie na nowe tory, postanowiłam spełnić marzenie z dzieciństwa i zając się tym co kocham. Tak powstała marka Sylvia Dara .

Tworzę bez pośpiechu, bez presji , tak jak podpowiada mi serce i głowa. Ubrania są przyjemne

w dotyku, niewymuszone, kobiece. Wśród nich, jedyne w swoim rodzaju, ręcznie robione na drutach swetry. Bazuję tylko na wysokiej jakości tkaninach i włóczkach. Mają one wyjątkowo szlachetny skład, są miękkie, głównie naturalne, porządnego gatunku. Dominuje jedwab, aksamit, batyst, wełna. Kolory przeplatają się ze wzorami – świeże, pozytywne, różnorodne. Dopełnieniem są przepiękne, unikatowe guziki ze szlachetnych surowców.

Kolekcje są małe i obejmują pojedyncze sztuki unikatowych modeli. Dzięki temu moje klientki mają gwarancję niepowtarzalności. Ubrania szyte są z najwiekszą starannością, w niedużym zakładzie krawieckim w Polsce. Swetry handmade tworzy prawdziwa pasjonatka. Wspólnie pracujemy z precyzją i zaangażowaniem. Lubimy się i szanujemy. Dbamy o szczerą i profesjonalną obsługę klienta na każdym etapie zakupów.