Serce, głowa, tradycja – tak pracujemy

Nawet najlepszy projekt, aby stać się czymś więcej potrzebuje ,,rąk prawdziwej krawcowej.” Chciałam aby tradycyjne krawiectwo i wieloletnie doświadczenie łączyło się z radością z szycia. I tak też się stało. Wzajemnie się uzupełniamy, a nasza praca i to co tworzymy jest szczere i autentyczne. Tkaniny sprowadzane są w niewielkich ilościach. Zwiewne jedwabie, wiskozy i bawełny, miękki aksamit, puszysta wełna – to one odgrywają tutaj kluczową rolę. Dopełnieniem są przepiękne, unikatowe guziki ze szlachetnych surowców.

Szyjemy w małej pracowni w Krakowie, po kilka sztuk z danego modelu. Każda rzecz krojona jest, szyta i prasowana indywidualnie. Dlatego wzory są niepowszechne i niepowtarzalne.

Dlaczego czas szycia jest dłuższy ? – Tkaniny wybierane do kolekcji są wyjątkowe, szlachetne ale i tym samym wymagające i trudne w procesie kroju i szycia ( tak jak choćby jedwab czy aksamit. ) Dlatego wymaga to indywidualnego podejścia do każdej sztuki odzieży. Dużej precyzji i dokładności krawcowej. Jest to czasochłonne, ale daje gwarancję porządnej jakości.